AKUMULATORY ŻELOWE

Posiadając już 12 letnie doświadczenie w sprzedaży i serwisowaniu wózków i skuterów inwalidzkich o napędzie elektrycznym.

Posiadając profesjonalny serwis, profesjonalne urządzenia, ogromne doświadczenie w naprawie i konserwacji wózków elektrycznych już blisko 7 lat temu zdecydowaliśmy, że nasza firma oferować będzie tylko i wyłącznie najlepsze akumulatory żelowe na świecie. Przez nasz serwis "przeszło" ponad 1500 wózków i skuterów elektrycznych, sprzedaliśmy ponad 8000 akumulatorów żelowych i nasze doświadczenie mówi jedno. Jest kilka firm produkujących akumulatory żelowe DC  do wózków elektrycznych, które są warte uwagi i oferowania klientom. Kilka z nich jest naprawdę dobra jednak to MK Battery USA produkuje najlepsze baterie na świecie.  

Nasi klienci którzy kupując wózek posiadali od nowości akumulatory MK Battery, nigdy nie chcą żadnych innych. Są to akumulatory żelowe do wózków i skuterów elektrycznych, które przy właściwym użytkowaniu służą użytkownikowi od 4-12 lat!!! Są to Baterie, które posiadają 1100 cykli rozładowań.  Mimo iż z racji jakości i wytrzymałości ich cena nie należy do najniższych to fakt bezproblemowego użytkowania przez długie lata spowoduje, że zainwestowane pieniądze zwrócą się poprzez 2-3 razy dłuższe użytkowanie niż baterie innych producentów, a co najważniejsze zawsze bezpieczną i swobodną jazdę do celu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akumulatorów żelowych MK Battery oraz do kontaktu z naszą firmą.

Subskrybuj to źródło RSS

AKTUALNOŚCI

NOWOŚĆ RASCAL VISION I VISION GT Z AKUMULATORAMI 100 AH

JUŻ JEST W POLSCE!!! RASCAL VISION I VISION GT DOSTĘPNY Z AKUMULATORAMI 100 AH JEŚLI POTRZEBUJESZ ...

RASCAL VISION GT 20km/h JUŻ JEST DOSTĘPNY W POLSCE

SZANOWNI PAŃSTWO, DŁUGO OCZEKIWANY RASCAL VISION GT JEST JUŻ DOSTĘPNY. MODEL OSIĄGA PRĘDKOŚĆ 20 km/h...

TARGI REHABILITACJA 2014 ŁÓDŹ

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ŁODZI NA TEGOROCZNĄ EDYCJĘ TARGÓW REHABILITACJA 2014. JAK CO ROKU NASZA FIRMA ...

AKTYWNY SAMORZĄD 2014

Szanowni Państwo, Informujemy że w roku 2014 w ramach programu Aktywny Samorząd można ubiegać się o ...

NASZE MARKI