O FIRMIE

Firma Reha-activ, jest wyłącznym przedstawicielem amerykańskich firm RASCAL, LITEWAY i COSI na rynek Polski. Firma została założona z myślą o osobach starszych i niepełnosprawnych. W naszej firmie pracują młodzi, replica watches usa aktywni rehabilitanci, którzy na co dzień pracowali i zajmowali się osobami niepełnosprawnymi i starszymi. Swoje doświadczenie zdobywali w prywatnych klinikach, szpitalach klinicznych i rehabilitacyjnych oraz domach spokojnej starości, nie tylko na terenie Polski ale również w krajach Zachodniej Europy oraz w USA. Swoją wiedzę poszerzają na licznych kursach, szkoleniach i dodatkowych studiach np. Belgijska szkoła Shuterland of Osteopathy Medicine z siedzibą w Brukseli.

Dzięki takiemu przygotowaniu jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw problemom osób niepełnosprawnych, replica cartier watches starszych i maksymalnie pomóc w doborze sprzętu osobom, które tego potrzebują.

Otrzymają u nas państwo fachową pomoc na najwyższym poziomie. Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Sprzęt, który oferujemy jest najwyższej jakości, replica hermes handbags posiada wszystkie licencje i certyfikaty obowiązujące w UE oraz cieszy się popularnością na całym świecie.

Gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na sprzęt zakupiony w naszej firmie.

AKTUALNOŚCI

NOWOŚĆ RASCAL VISION I VISION GT Z AKUMULATORAMI 100 AH

JUŻ JEST W POLSCE!!! RASCAL VISION I VISION GT DOSTĘPNY Z AKUMULATORAMI 100 AH JEŚLI POTRZEBUJESZ ...

RASCAL VISION GT 20km/h JUŻ JEST DOSTĘPNY W POLSCE

SZANOWNI PAŃSTWO, DŁUGO OCZEKIWANY RASCAL VISION GT JEST JUŻ DOSTĘPNY. MODEL OSIĄGA PRĘDKOŚĆ 20 km/h...

TARGI REHABILITACJA 2014 ŁÓDŹ

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ŁODZI NA TEGOROCZNĄ EDYCJĘ TARGÓW REHABILITACJA 2014. JAK CO ROKU NASZA FIRMA ...

AKTYWNY SAMORZĄD 2014

Szanowni Państwo, Informujemy że w roku 2014 w ramach programu Aktywny Samorząd można ubiegać się o ...

NASZE MARKI