SZYNY PODJAZDOWE TELESKOPOWE

Wybierz jedne z naszych nowoczesnych modeli ramp teleskopowych. Wybierz lekkie szyny teleskopowe z matą antypoślizgową i korzystaj z nich z łatwością w dowolnie wybranym miejscu.

Rampy typu szyny z matą antypoślizgową dostępne są w dwóch popularnych rozmiarach.  o długości maksymalne 153 cm  lub  213 cm. Rampy typu standard wykorzystać możesz do elektrycznych wózków inwalidzkich, do wózków inwalidzkich ręcznych. Obie długości standardowo wyposażone są w wygodny pokrowiec do ich przechowywania czy transportu.

Jeśli różnica wysokości jaką musi pokonać Twój wózek inwalidzki jest większa wybierz rampy podjazdowe typu premium. Są to modele wyposażone w perforowane powierzchnię oraz otwory dzięki którym bez problemu utrzymasz swoje szyny podjazdowe w czystości. Modele perforowane są trzy sekcyjne dzięki czemu mimo iż są bardzo długie przy maksymalnym rozłożeniu, do transportu i przechowywania zsuwają się podwójnie. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązania nasze rampy
podjazdowe typu szyny PERFO maja długość 305 cm oraz 360 cm.

Nasze rampy podjazdowe typu szyny zarówno model Standard jak i model PERFO możesz wykorzystać do większości wózków inwalidzkich ręcznych  oraz wózków inwalidzkich elektrycznych. Jełsi natomiast twój wózek posiada niskie zawieszenie zajrzyj w zakładkę RAMPY PODJAZDOWE na stronie głównej.

Subskrybuj to źródło RSS

AKTUALNOŚCI

NOWOŚĆ RASCAL VISION I VISION GT Z AKUMULATORAMI 100 AH

JUŻ JEST W POLSCE!!! RASCAL VISION I VISION GT DOSTĘPNY Z AKUMULATORAMI 100 AH JEŚLI POTRZEBUJESZ ...

RASCAL VISION GT 20km/h JUŻ JEST DOSTĘPNY W POLSCE

SZANOWNI PAŃSTWO, DŁUGO OCZEKIWANY RASCAL VISION GT JEST JUŻ DOSTĘPNY. MODEL OSIĄGA PRĘDKOŚĆ 20 km/h...

TARGI REHABILITACJA 2014 ŁÓDŹ

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ŁODZI NA TEGOROCZNĄ EDYCJĘ TARGÓW REHABILITACJA 2014. JAK CO ROKU NASZA FIRMA ...

AKTYWNY SAMORZĄD 2014

Szanowni Państwo, Informujemy że w roku 2014 w ramach programu Aktywny Samorząd można ubiegać się o ...

NASZE MARKI