SKUTERY ELEKTRYCZNE

Skutery elektryczne dla osób starszych i niepełnosprawnych muszą być bezwzględnie niezawodne. Dlatego Nasza oferta skierowana do Państwa zawiera tylko i wyłącznie najwyższej jakości pojazdy!

Nasze 12 letnie doświadczenie w sprzedaży skuterów i wózków inwalidzkich elektrycznych codziennie Nas utwierdza że modele firmy RASCAL są jednymi z najlepszych skuterów elektrycznych na rynku. Bezwzględny brak awaryjności nie tylko w okresie gwarancyjnym jest tego najlepszym dowodem. Skutery Elektryczne  RASCAL to bardzo szeroka oferta pojazdów elektrycznych obejmująca łącznie 17 nowoczesnych, doskonałych jakościowo pojazdów elektrycznych.

Pomożemy wybrać Ci odpowiedni model dla Ciebie, dobierzemy najlepsze parametry techniczne do Twoich potrzeb tak aby każdy dzień, każdy wyjazd Twoim nowym skuterem elektrycznym RASCAL był komfortowy, wygodny i bezproblemowy. Rascal mając 37 letnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wózków i skuterów elektrycznych inwalidzkich zadbał o każdy szczegół każdego skutera. My jako wyłączny importer na teren Polski zdobywając doświadczenie od 12 lat i korzystając z doświadczeń importerów pojazdów Rascal zapewnimy ci również gwarancję realizowaną na terenie Polski oraz serwis pogwarancyjny wraz z dostępem do części zamiennych przez cały okres użytkowania Twojego skutera elektrycznego Rascal.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i do kontaktu z Nami.

Subskrybuj to źródło RSS

AKTUALNOŚCI

NOWOŚĆ RASCAL VISION I VISION GT Z AKUMULATORAMI 100 AH

JUŻ JEST W POLSCE!!! RASCAL VISION I VISION GT DOSTĘPNY Z AKUMULATORAMI 100 AH JEŚLI POTRZEBUJESZ ...

RASCAL VISION GT 20km/h JUŻ JEST DOSTĘPNY W POLSCE

SZANOWNI PAŃSTWO, DŁUGO OCZEKIWANY RASCAL VISION GT JEST JUŻ DOSTĘPNY. MODEL OSIĄGA PRĘDKOŚĆ 20 km/h...

TARGI REHABILITACJA 2014 ŁÓDŹ

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ŁODZI NA TEGOROCZNĄ EDYCJĘ TARGÓW REHABILITACJA 2014. JAK CO ROKU NASZA FIRMA ...

AKTYWNY SAMORZĄD 2014

Szanowni Państwo, Informujemy że w roku 2014 w ramach programu Aktywny Samorząd można ubiegać się o ...

NASZE MARKI